دوره های آموزشی

 

"دوره های در حال برگزاری"

1- پرورش مربى هنر کودک (استاد اردشیر پژوهشى- دوشنبه و پنجشنبه)فرم ثبت نام 

2- تصویرسازی پیشرفته ( استاد محمدرضا دادگر - پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

3- کارگاه چاپ دستی (سیلوگرافی و کالکوگرافی) (استاد علی نیکو- پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

4- متن خوانی هستی و زمان ( استاد پرویزضیاء شهابی - پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

5- کوماراسوامی و نظریه سنتی هنر ( استاد ایرج داداشی - پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

6- متن خوانی و شرح مثنوی ( استاد اسماعیل بنی اردلان- پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

7- کارگاه طراحی حروف فارسی ( استاد مصطفی اوجی-پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

8- روش تحقیق با رویکرد پروپوزال نویسی (استاد رضا خدادادی- پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

9- کارگاه تخصصی ساخت فرم های پیچیده با گچ (استاد حسین داوری-جمعه ها)فرم ثبت نام 

10- تکنیک های نقاشی دیواری( مقدماتی) (استاد سارا سعادت فرد- پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

11- تکنیک های نقاشی دیواری( پیشرفته) (استاد سارا سعادت فرد- پنجشنبه ها) فرم ثبت نام 

12- کارگاه رنگ شناسی (استاد معصومه خدابخشی- جمعه ها) فرم ثبت نام 

 

 

 

                                    دوره های موجود    

"هنرهای تجسمی"

1- آموزش هویت بصری و طراحی نشانه ( استاد مصطفی اوجی-پنجشنبه ها)

2- کارگاه طراحی حروف فارسی ( استاد مصطفی اوجی-پنجشنبه ها)

3-مدیاهای جدید هنر new media (استاد مرتضی احمدوند-پنجشنبه ها)

4- هنر در فضاهای عمومی public art (استاد مرتضی احمدوند -پنجشنبه ها)

5- تاریخ هنرهای معاصر history of contemporary art (استاد مرتضی احمدوند -پنجشنبه ها)

6-هنرهای زمان محور time based media (استاد مرتضی احمدوند -پنجشنبه ها)

7-نقاشی-خط (استاد احسان پارسا -پنجشنبه ها)

8- موشن گرافیک (استاد علیرضا رضیعی -پنجشنبه ها)

9- تصویرسازی پیشرفته (استاد محمدرضا دادگر-پنجشنبه ها)

10- عکاسی در شب (استاد عمران نیکزاد-پنجشنبه ها)

11- انسان در نقاشی معاصر (استاد شادی نویانی- پنجشنبه ها)

12- آموزش نرم افزار ایلوستریتور (استاد شادی نویانی- پنجشنبه ها)

13- اصول معرفی و مذاکره (استاد شادی نویانی- پنجشنبه ها)

14- تایپوگرافی برپایه تکنیک های دستی( خط نگاره)  (استاد احسان پارسا- پنجشنبه ها)

15- کارگاه چاپ دستی (سیلوگرافی و کالکوگرافی)   (استاد علی نیکو- پنجشنبه ها)

 

"هنرهای نمایشی و موسیقی"

1-نرم افزار 4d در سینما (پنجشنبه ها)

2-جلوه های ویژه در سینما (استاد علیرضا رضیعی - پنجشنبه ها)

3- موسیقی فیلم  (استاد پیمان یزدانیان -پنجشنبه ها)

4- تربیت مربی موسیقی کودک 

5- کارگاه آموزشی رهبری کر (استاد دکتر عسگری -پنجشنبه ها)

6-کارگاه آموزشی نرم‌افزار نت نویسی فیناله (استاد جعفر صالحی پنجشنبه ها)

7-  اتنوموزیکولوژی پیشرفته (استاد دکتر آزاده فر-پنجشنبه ها)

 

 

"هنرهای کاربردی"

1- مدیریت محتوا، تکست، تصویر و گراف در این‌دیزاین (استاد حمیدرضا بختیاری فرد)

2- آموزش چاپ افست (استاد حمیدرضا بختیاری فرد -پنجشنبه ها)

3- بافت و مرمت فرش و گلیم (پنجشنبه ها)

4- طراحی و رنگ و نقطه دستی فرش (محمد کرمی-پنجشنبه ها)

5-  نگارگری و تذهیب (محمد کرمی -پنجشنبه ها)

6-  طراحی دیجیتال فرش (پنجشنبه ها)

7- کارگاه فیوز، مینا، تراش شیشه و استندگلاس (استاد بهرام نفری-دوشنبه ها و چهارشنبه ها)

8- چاپ سیلک (پنجشنبه ها)

9- سفال و سرامیک (پنجشنبه ها)

 

"سایر دوره ها"

1- تئوری هنر (استاد هلیا دارابی، کیوان مقدم-پنجشنبه ها)

2- آرتیست تاک (استاد دکتر جمال عرب زاده-پنجشنبه ها)

3- گالری گردانی و مجموعه داری (استاد دکتر ششجوانی، فرشته موسوی-پنجشنبه ها)

4- نقد و زیباشناسی (استاد دکتر کامبیز موسوی اقدم-پنجشنبه ها)

5- تاریخ هنر (استاد دکتر جمال عرب زاده-پنجشنبه ها)

6- شیوه‌های ارائه علمی به صورت سخنرانی (اپنجشنبه ها)

7- زبان فرانسه تخصصی هنر (استاد دکتر عبدالهی-پنجشنبه ها)

8- زبان انگلیسی تخصصی هنر (استاد دکتر امیرعلایی-پنجشنبه ها)

9-  spss دوره مقدماتی (استاد دکتر محمدرضا مریدی-پنجشنبه ها)

10- جامعه شناسی هنر (استاد دکتر محمدرضا مریدی -پنجشنبه ها)

11- پروپوزال نویسی (استاد دکتر محمدرضا مریدی -پنجشنبه ها)

12- کارآفرینی در هنر (پنجشنبه ها)